Darmowa dostawa do wybranego paczkomatu za zakupy powyżej 200 zł 

O mnie

O-MNIE-30x5-cm-(2).png

 Moja pracownia powstała z połączenia, miłości do pracy z drewnem z miłością do wyjątkowych przedmiotów. Pracą z drewnem zaraził mnie mój tato który był stolarzem. Zapach drewna, pył na rękach i dzwięk szlifierki to coś co towarzyszyło mi od najmłodszych lat. To właśnie tutaj powstają unikatowe i całkowicie ręcznie robione produkty do dekoracji wnętrz. 
Detale. dzięki którym Twój dom nabierzę wyjątkowego charakteru. Oryginalne formy i kolory które wniosą w Twoje życie dużo radości , pomogą Ci wyrazić siebie i zaspokoją potrzebę piękna. 

Moją ogromną pasją jest też urzadzanie wnetrz. Kocham kreować a poszukiwanie nowych połaczń kolorów, faktur i form to piękna przygoda do której codziennie Cię zapraszam. 

Uwielbiam obserwować świat w poszukiwaniu inspiracji. Człowiek, scena w filmie, ruch w tańcu , małe detale w przyrodzie to wszytsko inspiruje mnie do tworzenia trójwymiarowych obrazów i dekorów. 
Wierzę że sztuka i dobrej jakośći rzemiosło jest formą wyrazu dla odbiorcy. Poprzez obcowanie z nią wzbogacamy swoje wnętrze i poprawiajmy jakośc życia. 
Drewno to materiał który pieknie się starzeje i dostarcza doznań nie tylko oczom ale też zmysłowi dotyku. 

Moją misją jest dać Ci możliwość kreowania przestrzeni na własnych warunkach, dlatego dekory które Tworzę mają prostą i nieprzytłaczającą formę. Doskonale podkreślą Twoje wnętrze ale go nie zdominują. 

Jeśli jednak nie wiesz jaki kolor będzie dobry do Twojego wnętrza ? Potrzebujesz indywidualnego projektu ? Napisz do mnie, chętnie Ci pomogę! 

Pamiętaj:
Baw się !
Kreuj !
Daj się ponieść fantazji !